Cukiernia

Nasza cukiernia w Wodzisławiu Śląskim to miejsce, w którym dbamy o wyjątkową jakość wyrobów, przygotowując je z pasją i poszanowaniem tradycyjnych receptur. Prowadzimy sprzedaż detaliczną produktów cukierniczych, a także obsługujemy imprezy, przyjęcia i eventy. W ofercie posiadamy różnorodne ciasta i słodkie przekąski, które trafiają w gust nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Torty

Bita śmietana
Czekoladowy
Kawowy
Szwarcwaldzki
Orzechowy
Kremowy
Malinowy
Naked Cake
Chrzest
Z truskawkami i kremem budyniowym
Czekoladowy z bezą
Beza z malinami
Oblany masą
Z opłatkiem

Torty angielski

1
2
3
4
5

Torty weselne

1
2
3
4
5

Torty komunijne

Tort komunijny
Duży
,-
Średni
,-
Mały
,-
Tort komunijny – Kielich
Kremowy
,-
Czekoladowy
,-
Orzechowy
,-
Tort komunijny – książka
Bita śmietana
,-
Kremowy
,-
Czekoladowy
,-
Orzechowy
,-
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17

Cukiernia Gonsior

Cukiernia Gonsior zapewnia Państwu także kompleksową obsługę przyjęć weselnych, oferując ciasta serwowane bezpośrednio na stołach, jak i paczki przygotowywane dla gości. Wśród wypieków, jakie przygotowujemy na tę wyjątkową okazję, są także torty weselne, które zachwycają nie tylko smakiem, ale także estetyką wykonania.

Słodkości, jakie znajdziecie państwo w naszej cukierni w Wodzisławiu Śląskim, przygotowywane są z najwyższej jakości produktów, które starannie selekcjonujemy. Korzystamy z tradycyjnych, sprawdzonych receptur, ale oferujemy także wypieki będące autorskimi pomysłami naszych cukierników.

Cukiernia Wodzisław Śląski – tradycja w nowoczesnej odsłonie

Zespół cukierni w Wodzisławiu Śląskim to osoby z ogromnym doświadczeniem, dla których cukiernictwo jest nie tylko pracą, ale przede wszystkim pasją. Dzięki temu możemy państwu zaoferować ogromną różnorodność asortymentową, w tym produkty popularne na stołach bankietowych, czyli niewielkie ciasteczka i bułki.

W ofercie posiadamy także klasyczne drożdżówki, wyroby czekoladowe oraz ciasta, zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne, które doskonale sprawdzą się w domu – jako porcja codziennych słodkości oraz podczas wyjątkowych przyjęć, wymagających odpowiedniej oprawy kulinarnej i cukierniczej.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Cukierni Gonsior. Nasze wyroby można kupić na miejscu – w cukierni w Wodzisławiu Śląskim, jak i zamówić na konkretny dzień. Wówczas wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo, aby uzyskać informacje o pełnej ofercie oraz ustalić wszelkie szczegóły związane z realizacją zamówienia.


Dom przyjęć Gonsior